Створені в 2002 році

Відомості про підприємство ТОВ “Техмаш”

ТОВ «Техмаш» створено 14 лютого 2002 року з метою виконання робіт, пов’язаних з капітальним ремонтом металорізальних верстатів та пресів механічних і гідравлічних. Уже на початку 2000-х років було зрозуміло, що обладнання підприємств України зношене на 70-80%, тому потребувало капітального ремонту та модернізації новими системами керування.

Починаючи з 2004 року ТОВ «Техмаш» виконує складніші роботи по реконструкції і модернізації механічної частини верстатів та заміни електричної частини на сучасні системи.

В 2006 році ми взялись за проект по відновленню мостових кранів в м. Івано-Франківську на фірмі ТОВ «Українська побутова техніка». Це перше складне завдання, яке успішно було реалізовано. Спеціалісти ТОВ «Техмаш» пройшли школу в спільній роботі з іноземними спеціалістами фірми «Ардо» Італія. Капітальний ремонт їхніх верстатів та монтаж і пусконалагоджувальні роботи ліній проведено без зауважень.

З кожним разом ми отримували все складніші завдання по виготовленню спеціальних пристроїв і їх налагодження..

В той же час проводились роботи по ремонту верстатів для АТ «Укрзалізниця»

м. Київ, ПАТ «Запоріжтрансформатор» м. Запоріжжя, АТ «Укргазвидобування» м. Київ, ПАТ «Суминасосенергомаш» м. Суми, підприємства групи ПАТ «Інтерпайп Україна»          м. Дніпро, підприємства групи « Метінвест Холдинг» м. Маріуполь, м. Запоріжжя і других підприємств України.

Після приходу компанії ТОВ «Електролюкс Україна» на ринок України, з нами було продовжено співпрацю. Так, з 2013 року ми стали офіційними постачальниками металевих пластинок до корпусів пральних машинок.

В 2015 році спільно з фірмою «Юнімет» Польша було виготовлено і впроваджено в виробництво новий кронштейн заземлення.

У розпорядженні ТОВ «Техмаш» п’ять пресів італійського виробництва «COLOMBO»:

  • Механічний зусиллям 300 тонн – 2шт;
  • Гідравлічний зусиллям 300 тонн – 1щт;
  • Механічний зусиллям 200 тонн – 1шт;
  • Механічний зусиллям 150 тонн – 1шт.

Окрім пресів, на нашому підприємстві в наявності є металорізальні верстати з діаметром обробки до 1250мм, довжиною обробки до 3000мм, фрезерної, токарної, розточної і шліфувальної групи.

Складні задачі виконували для «Укроборонпрому» по модернізації і капітальному ремонту круглошліфувального верстату мод. Studer S30, де повністю замінено гідравліку на електроніку з використанням ШВП.

Колектив ТОВ «Техмаш» налічує 35- 45 чоловік. Виробничі площі 2500 м2. Адрес виробничих площадок: вул. Богдана Хмельницького,103,м. Калуш, Івано-Франківська обл., 77300

Тел/факс 03472-5-23-68., моб. +380 50 373051